SUPA24
Остало
Остало
Остало
410 120 €
(3 566 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
115 м²
Rua Lisboa, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de luxo com 115m2 no Condomínio Ásia 173 o empreendimento mais sofisticado de Pinheiros em São Paulo com pé-direito duplo ambientes integr...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

НамештенПриродно светлоВисоки плафониМодерни стил

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Lisboa, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству