SUPA24
Остало
Остало
Остало
413 520 €
(2 832 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
146 м²
Rua Vergueiro, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно146 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Patteo Klabin Vila Mariana
146 m² 3 Suítes 2 Vagas Alto Padrão para Personalização
Apresentamos uma oportunidade rara no desejado Patteo Klabin: u...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Vergueiro, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству