SUPA24
Остало
Остало
Остало
413 365 €
(2 633 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
157 м²
PRACA DA SE, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно157 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imagine viver em um apartamento pensado para unir lazer e sofisticação no coração do Brooklin. São 157m² com 3 suítes, varanda separada com churrasque...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

PRACA DA SE, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству