SUPA24
Остало
Остало
Остало
406 444 €
(3 304 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
123 м²
Rua Barão do Bananal, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно123 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra o verdadeiro significado de viver bem em um dos melhores bairros de São Paulo, na Vila Pompéia. Este moderno apartamento de 123 m² construído...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Barão do Bananal, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству