SUPA24
Остало
Остало
Остало
375 942 €
(1 122 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
335 м²
Rua Maestro Tom Jobim, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно335 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no condomínio Chácara Anália Franco; Altíssimo padrão em acabamento e segurança; com 335 metros quadrados de área útil; 4 suítes e possui ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

НамештенТерасаПогледОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиКаминБојлерМашина за прање вешаПаметни уређајиБезбедностДрвени подТротоарВисоки плафониДрвене гредеНакон реконструкцијеНеопходна реконструкцијаПриродно светлоТамни ентеријерБиљкеМодерни стилРустични стилПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Maestro Tom Jobim, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству