SUPA24
Остало
Остало
Остало
367 668 €
(2 270 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
162 м²
Rua Roma, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно162 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este moderno apartamento à venda na Lapa, em São Paulo, oferece uma excelente oportunidade para quem busca conforto e estilo. Localizado em um edifíci...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Roma, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству