SUPA24
Остало
Остало
Остало
298 888 €
(1 150 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
260 м²
RUA ARTUR PRADO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно260 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Seu novo lar na Bela Vista, com 260m2 de sofisticação. Este espetacular apartamento, totalmente reformado, está pronto para acolher momentos inesquecí...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

RUA ARTUR PRADO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству