SUPA24
Остало
Остало
Остало
299 041 €
(1 652 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
181 м²
RUA CONSTANTINO DE SOUSA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно181 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra este incrível apartamento, pensado para oferecer o máximo de conforto e qualidade de vida. Com 4 dormitórios, sendo 1 suíte, o imóvel é ideal...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA CONSTANTINO DE SOUSA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству