SUPA24
Остало
Остало
Остало
269 836 €
(3 331 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
81 м²
Rua Bom Sucesso, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно81 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindo Apartamento Novo Tatuapé, Sendo: 81m; 2 Suítes;(podendo ser 3 Dormitórios), Lavabo, Varanda Gourmet, Com Churrasqueira a Gaz Integrada a Sala : ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторДрвени подПриродно светлоНамештен

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Bom Sucesso, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству