SUPA24
Остало
Остало
Остало
263 155 €
(3 209 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
82 м²
Rua dos Otonis, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно82 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sua vida. Seu tempo. Seu destino. O melhor da Vila Clementino apenas a 200 metros do metrô. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua dos Otonis, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству