SUPA24
Остало
Остало
Остало
250 718 €
(3 582 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
70 м²
RUA AIMBERE, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно70 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Moderno apartamento de 2 dormitórios, 1 suíte, com 1 vaga de garagem em prédio com lazer completo, numa das melhores localizações de Perdizes.

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA AIMBERE, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству