SUPA24
Остало
Остало
Остало
249 161 €
(2 076 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
120 м²
Rua Estêvão Lopes, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresenta-se este moderno apartamento, localizado no bairro nobre de Butantã, em São Paulo. Construído em 2026, este imóvel de 120 metros quadrados de...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Estêvão Lopes, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству