SUPA24
Остало
Остало
Остало
242 872 €
(2 478 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
98 м²
RUA SERRA DE BOTUCATU, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно98 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece! Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA SERRA DE BOTUCATU, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству