SUPA24
Остало
Остало
Остало
242 067 €
(1 352 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
179 м²
Rua Passos, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно179 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Maravilhoso Apartamento - ótimo andar!!! 179 m² - 4 dormitórios, sendo 2 suítesVaranda Gourmet.Lazer:quadra poliesportiva, piscina adulto e infantil, ...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Passos, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству