SUPA24
Остало
Остало
Остало
233 571 €
(1 769 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
132 м²
Rua Graúna, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно132 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado em uma das ruas mais desejadas de Moema, este apartamento no tradicional Edifício Modular Alfa reúne espaço, personalidade, excelente local...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Graúna, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству