SUPA24
Остало
Остало
Остало
207 617 €
(1 702 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
122 м²
Praça Louveira, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно122 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindo imóvel, em ótima localização! Possui 3 dormitórios, sendo uma suíte. Possui também área de Serviço, banheiro para empregada, banheiro Social, co...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Praça Louveira, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству