SUPA24
Остало
Остало
Остало
207 461 €
(2 161 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
96 м²
Rua Rubens, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно96 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Seu novo lar no Condomínio Celebration
Encante-se com este lindo apartamento de 96m², com 3 dormitórios (1 suíte), escritório e 2 ótimas vagas de gar...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Rubens, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству