SUPA24
Остало
Остало
Остало
207 617 €
(3 053 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
68 м²
Rua Paris, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно68 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento finamente decorado com 1 dormitório sendo suíte, sala ampliada e integrada com a cozinha, varanda com muita luz do dia.

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Paris, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству