SUPA24
Остало
Остало
Остало
113 161 €
(1 594 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
71 м²
Rua Tapiraí, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно71 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

P O R T E I R A F E C H A D A !!!
Apartamento à venda em São Paulo: localização privilegiada na Rua Tapiraí, esquina com Av. Conceição, com fácil ace...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Tapiraí, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству