SUPA24
Остало
Остало
Остало
112 451 €
(2 008 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
56 м²
RUA GIL EANES, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Cobertura estilo studio à venda no Campo Belo com 56m2, 1 dormitório integrado, cozinha funcional, banheiro completo, piso em madeira e armários plane...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA GIL EANES, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству