SUPA24
Остало
Остало
Остало
68 159 €
(1 947 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
35 м²
Rua Emílio Mallet, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sala Comercial com 35,82 m² de área útil. Com banheiro, sacada e 01 vaga de garagem. Segurança 24 horas, excelente localização, próximo a Bancos, pada...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Emílio Mallet, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству