SUPA24
Остало
Остало
Остало
65 578 €
(1 058 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
62 м²
RUA ARTHUR SOTER LOPES DA SILVA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra seu novo lar com este encantador apartamento à venda, localizado próximo a Av. Rio Pequeno. Com preço irresistível, esta residência desocupad...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA ARTHUR SOTER LOPES DA SILVA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству