SUPA24
Остало
Остало
Остало
65 733 €
(1 529 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
43 м²
Rua Antônio Cubas, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condomínio com lazer de clube para toda a família, a poucos minutos do Parque Vila dos Remédios e ao lado de um Mercado Extra!!!Com apenas 2 anos, o C...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Antônio Cubas, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству