SUPA24
Остало
Остало
Остало
65 578 €
(841 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
78 м²
RUA EPIACABA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de 78m² com 3 dormitórios sendo 1 suíte (segundo dorm. tem guarda roupa embutido) sala para dois ambientes com sacada, cozinha, lavanderia...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA EPIACABA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству