SUPA24
Остало
Остало
Остало
59 299 €
(1 186 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
RUA DAS LOBELIAS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 50 m², 2 dormitórios, 1 banheiro, 1 vaga de garagem, sacada envidraçada, cozinha integrada, móveis planejados (em todo apto) Proximo: ...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

RUA DAS LOBELIAS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству