SUPA24
Остало
Остало
Остало
51 545 €
(1 097 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
47 м²
Rua Arnaldo Cintra, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imóvel novo, com piso frio, luminárias, box, novíssimo, quitado!

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Arnaldo Cintra, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству