SUPA24
Остало
Остало
Остало
51 026 €
(1 160 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
44 м²
RUA NELSON BERSAMIM, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento novo com 44m², sendo 2 dormitórios, sala, cozinha, banheiro, sem sacada e 1 vaga de garagem. Venha conhecer!

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA NELSON BERSAMIM, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству