SUPA24
Остало
Остало
Остало
49 140 €
(1 404 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
35 м²
RUA DAS GRUMIXAMAS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente oportunidade para morar ou investir em uma das regiões mais práticas da zona sul. Apartamento novo, com 35m² bem distribuídos, 2 dormitórios...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA DAS GRUMIXAMAS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству