SUPA24
Остало
Остало
Остало
45 543 €
(1 139 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
40 м²
Rua General Argolo, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindos Apartamento Studio, Sendo 2 Dormitórios, Banheiro Sala, Cozinha, S/Vaga.

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua General Argolo, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству