SUPA24
Остало
Остало
Остало
44 018 €
(1 295 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
34 м²
Rua Padre Faustino, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно34 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

No Vibra Estação Vila Prudente, você encontra apartamentos de 2 quartos com opções de varanda e vaga, além de lazer completo: piscina, churrasqueiras,...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Padre Faustino, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству