SUPA24
Остало
Остало
Остало
41 510 €
(1 038 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
40 м²
RUA PETROBRAS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente Oportunidade na Vila Antonieta. Apartamento com 40m² com 2 Dormitórios, Sala, Banheiro, Cozinha Integrada, Área de Serviço, Sem Vaga. Venha ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA PETROBRAS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству