SUPA24
Остало
Остало
Остало
262 208 €
(3 198 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
82 м²
Rua dos Otonis, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно82 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condomínio Trinity Vila Clementino, Apartamento de 82m² com 3 dormitórios, 1 suíte, 1 vaga. Condomínio Trinity Vila Clementino, Apartamento de 82m² co...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua dos Otonis, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству