SUPA24
Остало
Остало
Остало
240 492 €
(2 206 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
109 м²
Alameda Jaú, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно109 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Conjunto Comercial à Venda no Jardim Paulista – 139 m² 2 VagasExcelente conjunto comercial à venda no Jardim Paulista, uma das localizações mais valor...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Alameda Jaú, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству