SUPA24
Остало
Остало
Остало
196 336 €
(913 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
215 м²
Rua Mário Augusto do Carmo, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно215 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento de 215m², localizado no 8º andar do Condomínio Edifício San Fernando, combina amplitude, privacidade e conforto em cada detalhe. Com ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подКаминСпратПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Mário Augusto do Carmo, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству