SUPA24
Остало
Остало
Остало
164 204 €
(2 133 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
77 м²
RUA IMBARIE, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Está procurando um apartamento para chamar de seu na Vila Prudente, em São Paulo? Este lindo imóvel de 2 Dormitórios, sendo 1 suíte, com 2 Banheiros e...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA IMBARIE, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Maicky José Miguel

Слични огласи

Слично у иностранству