SUPA24
Остало
Остало
Остало
153 784 €
(3 076 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
50 м²
RUA GREGORIO SERRAO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

JT 230 - Apartamento 50m² com 1 Dormitório, 1 Suíte, 1 Vaga em Vila Mariana - São Paulo Descubra o Condomínio JT 230 - Vila Mariana, uma residência ...

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

RUA GREGORIO SERRAO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству