SUPA24
Остало
Остало
Остало
117 642 €
(1 569 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
75 м²
AVENIDA PIASSANGUABA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este luminoso apartamento de 2 dormitórios, sendo 1 suíte, localizado no bairro Jardim Maggi, em São Paulo, é uma excelente oportunidade para quem bus...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

AVENIDA PIASSANGUABA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству