SUPA24
Остало
Остало
Остало
56 074 €
(1 099 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
51 м²
RUA DAS PITANGUEIRAS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно51 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Um empreendimento completo com toda segurança conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévi...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA DAS PITANGUEIRAS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству