SUPA24
Остало
Остало
Остало
66 443 €
(68 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
979 м²
Rua Quitanduba, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно979 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

???? Galpão / Salão para Venda em Caxingui
???? Localização:
Bairro: Caxingui
Região: Zona Oeste
????️ Detalhes do Imóvel:
Área útil: 979,00 m²

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Quitanduba, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству