SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 617 815 €
(5 393 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
300 м²
AVENIDA INDIANOPOLIS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно300 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Em Construção- Entrega em Dezembro de 2026.
 
O empreendimento COPA INDIANÓPOLIS está sendo construído em um terreno de 3.000m², torre única, 05 eleva...

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

AVENIDA INDIANOPOLIS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Слични огласи

Слично у иностранству