SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 403 286 €
(7 585 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
185 м²
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно185 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condominio Haus Mitre Haddock 885, Apartamento de 185m² com 3 suítes, 2 vagas. Apartamento de 185m² com 3 suítes, 5 banheiros (suítes, lavabo + wc de ...

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству