SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 211 181 €
(3 870 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
313 м²
AVENIDA AGAMI, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно313 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Luxuoso Apartamento à Venda em Indianópolis com 6 quartos!

Apresentamos um apartamento excepcional em Indianópolis, projetado para oferecer conforto,...

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

AVENIDA AGAMI, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ilúmina Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству