SUPA24
Остало
Остало
Остало
934 600 €
(3 769 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
248 м²
Avenida Açocê, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно248 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Em Construção- Entrega em Junho de 2027.
 
O empreendimento PANORAMA SKYLINE IBIRAPUERA está sendo construído em um terreno de 2.120m², torre única, 0...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Avenida Açocê, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Слични огласи

Слично у иностранству