SUPA24
Остало
Остало
Остало
769 803 €
(5 788 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
133 м²
ALAMEDA LORENA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно133 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Em Lançamento- Entrega em Abril de 2028.
 
O empreendimento GALERIA LORENA será construído em um terreno de 1.631m², torre única, 04 elevadores, 05 e ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

ALAMEDA LORENA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Слични огласи

Слично у иностранству