Листа понуда
16
16
16
755 096 €
(4 522 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
167 м²
Rua Jericó, São Paulo
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
167 м²
купатила
2+
Pronto para Morar.
O empreendimento CASA MADÁ JERICÓ 75 foi construído em uma torre única, 02 elevadores, 01 apartamento por andar, 18 pavimentos, 1...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
17дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Jericó, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.