SUPA24
Остало
Остало
Остало
706 648 €
(4 976 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
142 м²
Rua Urimonduba, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно142 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Pronto para Morar.
 
O empreendimento OSCAR ITAIM foi construído em um terreno de 1.700m², torre única, 03 elevadores, 02 apartamentos por andar, 30 p...

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Urimonduba, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Слични огласи

Слично у иностранству