SUPA24
Остало
Остало
Остало
603 696 €
(2 732 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
221 м²
Alameda Campinas, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно221 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Flat The Pierre

Cod: 55723

Fotos reais do apartamento

Localizado em um dos bairros mais nobres de São Paulo, com excelentes opções gastronômicas cu...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Alameda Campinas, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Слични огласи

Слично у иностранству