SUPA24
Остало
Остало
Остало
537 211 €
(5 426 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
99 м²
Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно99 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Cônego 505 em Pinheiros, Apartamento de 99m² com 2 suítes, 1 vaga Apartamento de 99m² com 2 suítes, 2 banheiros + lavabo, slaa, cozinha, varanda, área...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 21дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству