SUPA24
Остало
Остало
Остало
401 422 €
(2 069 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
194 м²
RUA SAMAMBAIA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно194 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

LINDO e ACONCHEGANTE APARTAMENTO no CONDOMÍNIO VILA ARBORETO com 3 SUÍTES e 3 VAGAS de garagem.
Planta diferenciada, varanda gourmet espaçosa com chur...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторТуш кабинаДрвени под

Друго
Старост понуде: 21дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA SAMAMBAIA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS

Слични огласи

Слично у иностранству