SUPA24
Остало
Остало
Остало
353 572 €
(5 440 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
65 м²
RUA MARCOS LOPES, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно65 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Vila Nova Luxury Home Design na Vila Nova Conceição, Apartamento de 65m² com 1 suíte, 1 vaga. Apartamento de 65m² com 1 dormitório, 1 banheiro (suíte)...

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

RUA MARCOS LOPES, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству